Menüü

Uue grupi info ilmub peagi.

“Sõnade salaelu” on kaheksanädalane loominguline ja turgutav kirjutamiskursus, mis annab võimaluse ava(sta)da oma isiksust, tundeid ja mälestusi, arendada kirjutamisjulgust ja eneseväljenduse oskust ja kaardistada teemasid, mis sind inspireerivad.

Igal kohtumisel läheneme loominguliselt mõnele elulisele teemale nagu täiuseihalus, elumuutused ja nende mõtestamine, väljaöeldud ja ütlemata jäänud sõnad, ärakuulatud olemine, suhe oma kehasse jms. Kirjutamisharjutused vahelduvad vabas vormis aruteludega, mille jooksul on osalejad alati teretulnud ka oma tekste teistega jagama. Kursus sobib erineva tasemega kirjutajatele. 

Tekstide õigekirja, stiili ja vormilist ülesehitust me ei analüüsi. Pigem proovime sisemisest toimetajast vaikselt mööda hiilida, et jõuda sõnade ja mõteteni, milleni ehk varem pole jõudnudki ja tajuda, missugune mõju on tekstil meile endile. Just siin ja praegu. Grupis kirjutamise suureks lisaväärtuseks on ka vaikne toetus, mida osalejad üksteisele pakuvad, tähenduslik suhtlemine ja elavad arutelud.

Kursuse läbinu mõistab kirjutamise ja lugemise toetavat rolli argipäevas ja on omandanud kirjutamisvõtted igapäevaelu väljakutsetega tegelemiseks ja oma loovuse käivitamiseks. 

Kursus sisaldab 8 grupikohtumist (1,5h kord), rohkesti kirjutamisjulgust ja -rõõmu arendavaid harjutusi, 30-minutilist individuaalset konsultatsiooni pärast kursuse lõppu, kus keskendume sinu kogemusele ja edasistele eesmärkidele ja uute mõttekaaslaste leidmist.

Kursuse hind ühele inimesele on 150 €

Registreeru ja küsi lisa:
berit@biblionaut.ee
+372 5808 0911

 

Individuaalne nõustamine annab võimaluse tegeleda sinu valitud teemaga süvitsi ja sulle sobivas tempos. Vastavalt teemale, millega tegeleme, valmistan ette kirjanduse, harjutused ning toetan sind teekonnal lahenduste suunas. 

Individuaalse nõustamise hind: 60 € (1,5 h)

© 2020 Berit Kaschan. Kõik õigused kaitstud